Home Aktualności Spartan Throwdown Vol.2

Spartan Throwdown Vol.2

Drugie wewnętrzne zawody Cross to już historia. Na arenie zawodów stanęło 20 zawodniczek i 30 zawodników. Każdy z uczestników wykazał się olbrzymią wolą walki oraz determinacją. Zacięta rywalizacja nie przeszkadzała w tym, żeby się wzajemnie wspierać i stworzyć niesamowitą atmosferę zawodów! Na polu bitwy stanęli zarówno klubowicze z dłuższym stażem treningowym jak i osoby początkujące, dla których był to pierwszy start w zawodach. Tym bardziej należą im się wielkie gratulacje za odwagę oraz próbę zmierzenia się z osobami bardziej zaawansowanymi! Pierwsze 2 WOD'y wykonywał każdy z uczestników. Po nich wyłoniliśmy po 6 półfinalistów,  którzy zmierzyli się z kolejnym WOD'em! Do wielkiego finału dostały się już tylko 4 najsprawniejsze Panie oraz 4 Panów! WOD finałowy był kwintesencją prawdziwego crossfitu i pokazem wspaniałych umiejętności naszych klubowiczów! Mimo że każdy z zawodników zasłużył na miano zwycięzcy, po 4 ciężkich WOD'ach wyłoniliśmy najsprawniejszych atletów w naszym klubie!
 
Klasyfikacja końcowa
Panie Panowie
1.Daria Grzywacz 1.Mateusz "Młody" Banz
2.Aleksandra Surdel 2.Adam Krawczyk
3.Katarzyna Kamińska 3.Marcin Kamiński
4.Anna Sawicka 4.Jacek Sielańczyk
 
 
Dla nas był to dzień pełen emocji każdy z was udowodnił, że wasza ciężka praca na treningach nie idzie na marne. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i sami już nie możemy  doczekać się przyszło rocznej edycji! 
Podczas zawodów odbyła się zbiórka pieniędzy na rehabilitacje dla trenera Sebastian Żebrowski Trener Personalny, który uległ poważnemu wypadkowi! Udało nam się zebrać 420 zł! Brawo My!
 
Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia naszych partnerów oraz przyjaciół, którzy przyczynili się do tego, że impreza była na tak wysokim poziomie!
 
Dziękujemy kadrze sędziowskiej, która cały dzień pilnowała przestrzegania standardów.
 
Dziękujemy paniom ze stolika, które liczyły punkty Aleksandrze Kulicie, Julii Łakomskiej, Marcie Skoczylas oraz Patrykowi Boroniowi za całodzienna relacje live.
 
Szczególne podziękowania za oprawę graficzną należą się najlepszemu w tej części kraju grafikowi Pawłowi Króliczkowi!
 
Bistro Rondel
Dobry Dietetyk Agnieszka Bratek
Maslove
Kuźnia Mocy
Bikes With Benefits
Colour Bikes
Centrum Nurkowe Maska
Aquabajtel
RATwork
Inwest PUPH - xfirma.pl
Strzelnica Rybnik
HIGH FLY
Rajski Ogród studio florystyczne
Vanselling - Dystrybucja i sprzedaż napojów BLACK, FRUGO, 4MOVE
Fizjoterapeuta Michał Wróbel
Krowa z Knurowa 
FH JM sklep ul. Koziełka 5 
Js Invest
 

SPARTAN KNURÓW - Sporty Walki, CrossGym, Siłownia

Adres e-mail:  spartan.knurow@onet.plTelefon: 792 - 425 - 922