Home Zapisy Treningi Indywidualne

Treningi - Indywidualne

 

Treningi indywidualne

Każdy z naszych instruktorów prowadzi zajęcia indywidualne z Muay thai, Kick-boxingu, Boksu oraz MMA. Treningi takie są stanowczo najszybszą i najefektywniejszą formą nauki. Polegają przede wszystkim na indywidualnym podejściu do ćwiczącego, na ocenie i jak najszybszym wyeliminowaniu błędów i braków technicznych. Trening jest dostosowany do mozliwości motorycznych i poziomu zaawansowania ćwiczącego. Składa się z nauki poszczególnych ruchów. Ćwiczący może liczyć na dokładny instruktaż dostosowany do jego umiejętności. Poznane techniki i kombinacje utrwalane są pod okiem trenera podczas pracy na różnego rodzaju przyborach. "Szlifowanie" i wdrażane do realnego zastosowania w walce praktykuje  się w ćwiczeniach zadaniowych z trenerem. Nie zabraknie z pewnością elementów kondycyjnych i siłowych

 

Trening VIP

Trening indywidualny w tej formie jest z całą pewnością najbardziej efektywną a zarazem elitarną formą przygotowań, zarezerwowaną głównie dla zawodników walczących profesjonalnie. Zapraszamy również osoby prywatne. "Tarczowanie" przez doświadczonego trenera jest stanowczo najskuteczniejszą  metodą doskonalenia techniki. Polega w głównej mierze na uderzaniu w różnego rodzaju łapy bokserskie lub w tajskie tarcze "pao". Podstawowym zaletą takiego treningu jest możliwość doskonalenia kombinacji technik przy użyciu pełnej siły, czego nie można wyćwiczyć w trakcie walk zadaniowych z przeciwnikiem. Nie bez znaczenia jest także praca nad wyczuciem dystansu. Statycznie zawieszony worek czy gruszka nie może w żaden sposób odzwierciedlać poruszającego się przeciwnika podczas walki.
Służymy radą w sprawach redukcji wagi. Prowadzimy również konsultację dla zawodników, z zakresu optymalizacji techniki, rozpisywania cyklów treningowych oraz podstawowej kontroli procesów treningowych. Cena indywidualnego, godzinnego treningu jest ustalana z Trenerem prowadzącym i  jest uzależniona od takich czynników jak: poziom umiejętności, waga trenującego oraz cykliczność korzystania z tego typu zajęć.

 

SPARTAN KNURÓW - Sporty Walki, CrossGym, Siłownia

Adres e-mail:  spartan.knurow@onet.plTelefon: 792 - 425 - 922